خرید کارتن سه لایه

برای خرید کارتن سه لایه از صنعت کارتن می توانید ثبت سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام دهید و محصولات خود را در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرید.

کارتن های سه لایه همان طور که از نامش پیداست از سه لایه تشکیل شده اند به صورتی که دو لایه صاف یک لایه موج دار را در وسط خود فرا گرفته اند. این کارتن ها به دلیل اینکه یک فضای خالی در بین آن وجود دارد استحکام بالایی دارند و برای بسته بندی کالاها و یا اسباب کشی بسیار مناسب هستند. این کارتن ها برای انواع وسایل و بیشتر کالاها از جمله مواد خوراکی، پوشاک وسایل آشپزخانه و مواد شیمیایی مناسب می باشد. البته کارتن های سه لایه نسبت به کارتن های پنج لایه مقامت کمتری دارند و می توان از آن برای بسته بندی کالاهای سبک تر استفاده نمود.

با توجه به اینکه کارتن های سه لایه برای بسته بندی کالاهای خاص استفاده می شود باید دارای کیفیت بالایی باشند. به همین منظور شرکت صنعت کارتن اقدام به تولید کارتن های با کیفیت بالا نموده است تا بتواند نیاز مشتریان خود را برآورده کند. محصولات تولیدی این شرکت دارای مقاومت بالایی در برابر ضربات است و کالاهای درون آن را به بهترین شیوه ممکن محافظت می کند. دلیل این امر این می باشد که این شرکت از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت برای ساخت ورق های کارتن استفاده می نماید.

کسانی که از کارتن های سه لایه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند می توانند محصولات مورد نظر خود را به صورت عمده یا جزئی سفارش دهند و محصولات مورد نظر خود را درب کارخانه یا هر جایی که خودشان تعین می کنند تحویل بگیرند. شایان ذکر است که سرعت تحویل سفارشات به مشتریان بسیار بالاست و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

خرید آنلاین کارتن سه لایه در صنعت کارتن

شرکت صنعت کارتن برای راحتی مشتریان خود اقدام به راه اندازی یک سایت کرده است. افرادی که مایل هستند کارتن های مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهند با سرعت بالایی می توانند این کار را انجام دهند.

در صنعت کارتن این امکان برای مشتریان فراهم شده است تا محاسبه آنلاین قیمت کارتن را در مدت زمان کوتاهی انجام دهند و به صورت آنلاین قیمت انواع کارتن ها از جمله کارتن های سه لایه را استعلام بگیرند. این شرکت در زمینه فروش کارتن تهران فعالیت می کند و افراد می توانند سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند. با خرید آنلاین می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی سفارش خود را ثبت نمایید و محصولات مورد نظر خود را در زمانی که به شما اعلام می کنند دریافت نمایید.

خرید کارتن سه لایه در شرکت صنعت کارتن

شرکت صنعت کارتن انواع کارتن های تک لایه و چند لایه از جمله کارتن های سه لایه و پنج لایه را با مواد اولیه با کیفیت و با استفاده از دستگاه های مدرن و به روز تولید می کند. برای خرید کارتن سه لایه از شرکت صنعت کارتن می توانید سفارشات خود را به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین انجام دهید. البته برای افرادی که مایل هستند سفارش خود را به صورت تلفنی انجام دهند، این امکان فراهم می باشد. برای ثبت سفارش کارتن های سه لایه می توانید با شماره 09123804968 تماس بگیرید و در مدت زمان کوتاهی سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید. در این شرکت امکان خرید کارتن کرج نیز فراهم می باشد و افرادی که می خواهند سفارشات خود را در آنجا تحویل بگیرند می توانند ثبت سفارش نمایند.