بسته بندی هنگام اسباب کشی

نکات مهم در مورد بسته بندی هنگام اسباب کشی

نکات مهم در مورد بسته بندی هنگام اسباب کشی

در این مقاله نکات مهم در مورد بسته بندی هنگام اسباب کشی بیان می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه با ما همراه باشید.

جابجایی در خانه وقت گیر است و گاهی اوقات احساس می شود وقت کافی برای این کار وجود ندارد. با این حال ، اگر به درستی برنامه ریزی کرده باشید ، می توانید در وقت صرفه جویی کنید.

ما اطلاعات و راهنماهای زیادی در مورد چگونگی بسته بندی وسایل با خیال راحت قبل از اسباب کشی آورده ایم. در ادامه نیز ، ما قصد داریم توجه شما را به بهترین راه برای باز کردن کارتن ها هنگام رسیدن به خانه جدید خود معطوف کنیم. خواندن این نکات ، روند بسته بندی را تسریع می کند و این اطمینان را می دهد که می توانید زودتر از محیط جدید خود لذت ببرید.

بسته بندی قبل از روز اسباب کشی

قبل از روز اسباب کشی مطمئن شوید که همه اتاق های خانه را تمیز ، گرد و غبار و تمیز کرده اید. سپس کارتن های باکیفیتی را برای بسته بندی تهیه کنید. برای خرید کارتن استاندارد و مستحکم می توانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری محصولات خود را از شرکت صنعت کارتن ثبت سفارش نمایید. برای ثبت سفارش غیر حضوری می توانید به صورت آنلاین و یا با شماره 09123804968 تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

هنگام اسباب کشی ، اکیداً توصیه می کنیم که کارتن های خود را با اتاق مقصد در خانه جدید خود برچسب گذاری کنید. این برای کمک به شما در رسیدن به خانه جدید است. هنگام بیرون آوردن کارتن ها از وانت ، اطمینان حاصل کنید که همه آنها در اتاق صحیح خانه جدید شما قرار گرفته اند. اگر همه کارتن ها به درستی برچسب گذاری شوند ، این کار آسان است.

بسته بندی اثاثیه منزل

بهتر است بسته بندی سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و اتاق خواب را بعد از شروع کار در اتاق های دیگر شروع کنید. به طور کلی ، احتمال اینکه به موارد موجود در این اتاق ها بیش از موارد موجود در اتاق های عمومی ، فوری و مکرر نیاز داشته باشید ، بیشتر است. این مسئله به ویژه اگر بعداً در روز انجام دهید بسیار مهم است. اتاق های عمومی ، پارکینگ و وسایل باغ را می توان روز بعد بسته بندی کرد.

باز کردن کارتن ها در منزل جدید

باز کردن کارتن ها در خانه جدید شما چندان سخت و دشوار نیست ، اما با برنامه ریزی و سازماندهی بسیار سریع تر و آسان تر می شود. پیروی از راهنمای ساده فوق به شما امکان می دهد سریعتر از آنچه ممکن است فکر کنید در محیط جدید زندگی کنید و لذت ببرید.

مواد بسته بندی چیست؟

مواد بسته بندی چیست؟

مواد بسته بندی چیست؟

مواد بسته بندی از جمله مواردی است که برای بسته بندی کالاها جهت محافظت آن ها در برابر خراش و شکستگی استفاده می شود. بسیاری از مواد بسته بندی برای محافظت از وسایل وجود دارد. مانند (کارتن های بسته بندی ، رول کارتن ، نوار شفاف ، رول حباب هوا ، ورق های پلی اتیلن ، رول فیلم کششی ، کاغذ حرارتی ، نوار قهوه ای و کاغذ توزین). در این مقاله درباره کارتن های بسته بندی به صورت مختصر توضیحاتی داده خواهد شد.

کارتن بسته بندی چیست؟

جعبه مقوایی جعبه ای است که با جعبه مقوا و جعبه راه راه شناخته می شود. جعبه کارتن ساخته شده در هر رنگ و هر ابعادی امکان پذیر است. اگر به دنبال خرید کارتن بسته بندی هستید ، می توانید محصولات مورد نظر خود را در طول روز به صورت حضوری و یا آنلاین سفارش داده و در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرید.

اگر به دنبال خرید کارتن های بسته بندی هستید و سوالی در ذهن دارید که از کجا می توانید بهترین کارتن های بسته بندی را بخرید ، می توانید با کارشناسان صنعت کارتن صحبت کنید و بهترین مشاوره را دریافت نمایید. برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوران صنعت کارتن تماس بگیرید ، تا در این زمینه راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

کارتن ها و مواد بسته بندی را چگونه تولید می کنند؟

پایه کارتن های بسته بندی درخت و چوب است. چوب درخت در یک شرکت تولید کاغذ به کاغذ تبدیل می شود. سپس تولیدکنندگان جعبه را تأمین می کنند. ماشین های مختلفی وجود دارد که کاغذ را از زوایای مختلف در اندازه های مختلف برش می زنند. وقتی برش کاغذ رول را تمام شد ، آن را به دستگاه دیگری ارسال می کنند که از چسب برای چسباندن چندین ورق به هم استفاده می کند و دیواری محکم می سازد. دستگاه دیگری آن را چهار طرف تا کرده و به آن متصل می کنند.

معمولاً از جعبه کارتن برای بسته بندی استفاده می شود اما در اینجا مهم ترین چیز نحوه استفاده صحیح از آن است. جعبه کارتن برای همه موارد به جز مایعات استفاده می شود. به عنوان مثال ، برای لوازم التحریر ، وسایل خانه و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

ویژگی های یک کارتن بسته بندی عالی

ویژگی های یک کارتن بسته بندی عالی

یک کارتن بسته بندی عالی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را نسبت به سایر لوازم بسته بندی متمایز می کند. در ادامه با این ویژگی ها بیشتر آشنا می شویم.

کارتن بسته بندی عالی باید چشم نواز باشد

گشودن بسته بندی آغاز تجربه ای با این محصول است. مشتری شما باید تشویق شود که با آن عکس بگیرد ، آن را به صورت آنلاین ارسال کند. با این حال ، لزوما به این معنی نیست که جعبه باید بسیار رنگارنگ یا عجیب باشد.

کارتن بسته بندی عالی باید با دوام باشد

دوام بسته بندی یکی از بزرگترین چالش های پیش روی شماست. کارتن های بسته بندی که در صنعت کارتن تولید می شوند ، سبک و بادوام هستند. با این حال ، همیشه احتیاط در مورد وزن و شکل محصول مهم است. در حالی که کارتن های معمولی برای محصولات کوچکتر مناسب است ، اگر محصول به حمایت خاص یا حمل و نقل دورتر نیاز دارد ، کارتن های بسته بندی چندلایه می تواند انتخاب خوبی باشد.

 برای خرید کارتن بسته بندی می توانید به صورت حضوری یا آنلاین محصول مورد نظر خود را از شرکت صنعت کارتن سفارش دهید. البته ضروری است ، قبل از سفارش ، مطمئن شوید که کارتن مطابق با محصول شماست.

محصول را معرفی کند.

کارتن بسته بندی پیام برند شما را منتقل می کند. بسته بندی وسیله ای عالی برای گفتن در مورد نام تجاری شما است و آن را نوعی گفتگو با مشتری خود بدانید. اگر یکی از مهمترین ویژگی های شما شامل یک رویکرد دوستدار محیط زیست باشد ، مطمئنا این کارتن ها راهی برای تأکید بر آن خواهد بود. با فرض اینکه شما یک تولید کننده لباس خوش رنگ و شیک هستید ، یک طراحی خلاقانه مطمئنا می تواند پیام شما را منتقل کند.

کارتن بسته بندی عالی محصول شما را ایمن می کند.

کارتن باید محصول شما را ایمن کند. اما این یکی از مهمترین ویژگی های بسته بندی است. هیچ کس نمی خواهد هزینه یک محصول را بپردازد ، منتظر حمل بماند و سرانجام آن را خراب دریافت کند. از این رو ، دانستن وزن و اندازه محصول و محکم کردن آن توسط یک جعبه مناسب بسیار مهم است.

باز کردن کارتن بسته بندی عالی آسان است.

جعبه هایی وجود دارند که به دلیل خلاقیت بسیار حیرت انگیز به نظر می رسند. جعبه هایی با اشکال نامنظم و فرم های فوق العاده طراحی شده وجود دارد ، اما مدت زمان زیادی برای باز کردن آن لازم است. در این صورت ، خطر تخریب جعبه بسیار بیشتر است. علاوه بر این ، ممکن است بر درک مشتری از نام تجاری و محصول تأثیر بگذارد. هیچ کس دوست ندارد وقت بیهوده تلف کند.

سخن پایانی

همه این ویژگی ها به یک اندازه مهم هستند. یک جعبه می تواند جذابیت بصری داشته باشد ، پیام برند شما را منتقل کند ، اما اگر محتویات داخل آن ایمن نباشد ، 100٪ با هدف آن متناسب نیست. بنابراین ، ما همیشه به مشتریان خود توصیه می کنیم قبل از سفارش جعبه ، همه آن عناصر اصلی را دوباره بررسی کنند. برای خرید کارتن می توانید سفارشات خود را از طریق ایبترنت و به صورت آنلاین از طریق سایت شرکت صنعت کارتن ثبت نمایید.

چگونه می توان مشتریان را عاشق بسته بندی خود کرد؟

چگونه می توان مشتریان را عاشق بسته بندی خود کرد؟

چگونه می توان مشتریان را عاشق بسته بندی خود کرد؟

اگر بسته بندی از نظر دید ضعیف باشد ، احتمال زیادی وجود دارد که محصول شما مورد توجه مشتریان و مصرف کنندگان قرار نگیرد. غالباً ، شخص براساس اولین برداشت و تجربه کلی بسته بندی خرید می کند.

به همین دلیل ، به عنوان یک تجارت الکترونیک و صاحب مشاغل ، توجه به جنبه های زیر بسیار توصیه می شود. وقتی نوبت به جذب شدن به یک محصول می رسد ، 70٪ از اولین برداشت به بسته بندی بستگی دارد.

طرح

وقتی نوبت به طراحی جعبه بسته بندی می رسد ، باید به بسیاری از جنبه های مختلف توجه کنید. اول و مهمترین مرحله ، شما باید شکل را در نظر بگیرید. جعبه های مربع و مستطیل معمولاً بسیار رایج هستند. سعی کنید خارج از چارچوب فکر کنید.

جدا از طراحی ، تجربه مشتریان را در نظر بگیرید.

شما باید در نظر بگیرید که چه جنبه ای از طراحی باعث می شود مشتری بسته بندی را بپسندد و جذب آن شود.

سعی کنید از عناصر حسی مانند استفاده از رنگهای خاص برای ایجاد واکنشهای خاص به مغز انسان استفاده کنید (به عنوان مثال ، از رنگ سبز بیشتر برای محصولات طبیعی و ارگانیک یا سفید و سیاه خالص استفاده کنید تا جلوه ای مینیمالیستی و مرموز ایجاد کند).

از دیگر عناصر حسی قابل اضافه شدن می توان به صدا و بو اشاره کرد. شما می خواهید مشتریان خود را قبل از رسیدن به محصول ، ایجاد یک تجربه ماندگار و دلیلی برای به اشتراک گذاشتن آنها در رسانه های اجتماعی خود ، یک تجربه کامل کنید.

فرایندهای اضافی دیگر

مزایای فرایندهای اضافی مانند Special Die Cut ، Foil Stamping ، Embossing یا De-Bossing ، Spot UV و غیره را در نظر بگیرید. با کمک این عناصر ، بدون ایجاد هیچ گونه تلاش و هزینه اضافی ، می توانید احساس لوکس تری به محصول دهید. علاوه بر این ، این می تواند کمک کند تا بسته بندی محصول شما نیز جلای بهتری داشته باشد.

درج های بسته بندی و تبلیغاتی

درج های بسته بندی راهی است که از طریق آن می توانید مشتری را غافلگیر کنید. با کمک معاملات مختلف ، تخفیف ها یا یادداشت های تشکر شخصی. می توانید احساس حسن نیت ایجاد کنید. علاوه بر این ، تقسیم کننده های بسته بندی همچنین می توانند به چینش منظم محصولات شما کمک کنند. بدون وجود این محصول مستعد آسیب دیدگی است و قرار دادن محصول خوشه ای جذاب نخواهد بود.

خدمات خاص

خدمات مشتریان استثنایی در درجه اول و مهمترین کار در تجارت الکترونیکی است. با اطمینان از شفاف بودن مشتری نسبت به محصول و رضایت کامل از تجربه قبل از دریافت کالای خود ، آنها را برای مثبت سازی تنظیم می کنید و عشق به بسته بندی و محصول را حتی برای آنها راحت می کنید.

آیا به دنبال طراحی جعبه های بسته بندی خود و ارائه بهترین تجربه برای مشتریان خود هستید؟ از کمترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت خدمات از طراحی اولیه تا تولید نهایی ، محصولات کارتن صنعت را بررسی کنید. برای خرید کارتن بسته بندی می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین از این شرکت سفارش های خود را سریع ثبت نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات خود را دریافت کنید.

مزایای کارتن های بسته بندی

مزایای کارتن های بسته بندی

مزایای کارتن های بسته بندی

در این نوشتار مزایای کارتن های بسته بندی مورد بررسی قرار می گیرد. برای اینکه با مزایای این کارتن ها بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

ویژگی های ساختاری آنها ضمن ارائه طیف وسیعی از مزایا ، آن را به یک راه حل ایده آل برای بسته بندی تبدیل می کند. در نتیجه ، تولیدکنندگان به طور فزاینده ای به کارتن های بسته بندی به عنوان ابزاری برای حمل ، ذخیره و بازاریابی محصولات خود روی می آورند. بهترین چیز در مورد ساخت کارتن این است که می توان مزایای آنها را برای کل چرخه عمر محصول و سایر موارد حفظ کرد. در ادامه به مزایای کارتن های بسته بندی بیشتر خواهیم پرداخت.

ارائه طیف گسترده ای از قالب های ساختاری

کارتن به تولیدکنندگان و دارندگان مارک امکان تولید طیف گسترده ای از قالب های ساختاری را می دهد. با توجه به نیازهای محصول و مصرف کنندگان آن ، طراحی های مدرن کارتن امروزی یک عنصر طراحی را به کل ارائه می دهند. این شامل چاپ دو طرفه ، گرافیک با وضوح بالا و اشکال کارتن است که استفاده از آن را به عنوان یک بسته افزایش می دهد. بسته بندی کارتن بیش از هر طرح بسته بندی دیگری مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

مشتری دوستی

برای کاربر نهایی ، کارتن ها مزایای مختلفی را ارائه می دهند. در مرحله اول ، آنها به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی مشخص و مشخص عمل می کنند که مصرف کننده را از محصول آگاه می کند. به عنوان مثال با بسته بندی مواد غذایی ، این برچسب کارتن است که از مزایای رژیم غذایی و گزینه های تغذیه ای خبر می دهد. طرح های تاشو امکان بسته بندی آسان و باز بسته شدن را فراهم می کند که طول عمر محصول را افزایش می دهد.

خوش فروش بودن

تولیدکنندگان و خرده فروشان محصولات نیز با بسته بندی مقوایی از مزیت زیادی برخوردار می شوند. کارتن های کاغذی چیدن ، ذخیره سازی و ارائه محصولات را آسان می کنند. کارتن ها از نظر فضایی بیشتر کارآمد هستند و همچنین می توانند برای بازیافت تجزیه شوند. سرانجام ، تولیدکنندگان کارتن سطح وسیع تری را بدست می آورند که فرصتی برای برقراری ارتباط با مصرف کننده است. این امر تا حد زیادی بر تصمیم خرید تأثیر می گذارد.

دوستدار محیط زیست

  • برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان فزاینده از نظر زیست محیطی ، مقوا بهترین انتخاب است. آنها غیر سمی هستند و می توانند دوباره مورد استفاده قرار گیرند.
  • از دیگر ویژگی های این کارتن ها می توان موارد زیر را نام برد:
  • قابل بازیافت – بسته بندی کارتن نسبت به سایر مواد بسته بندی بهترین فرصت بازیافت را دارد.
  • تجدید پذیر – با اکثر طرح های بسته بندی ، مواد اولیه تولید بسته پس از استخراج از طبیعت قابل جایگزینی نیست. با این حال ، الیاف چوب می تواند به طور پایدار تجزیه شده و به زمین ارسال شود.
  • پایدار – پایداری توسط توانایی محصول برای تأمین نیازهای امروز و به خطر انداختن پتانسیل آینده تعریف می شود. مقوا ، در این سطور ، یک راه حل کاملاً پایدار است ، همانطور که توسط شورای بسته بندی مقوا ارائه شده است.

مزایای دیگر کارتن های بسته بندی عبارتند از:

وزن سبک – کار با آن راحت است

ارزان – مقرون به صرفه تر از سایر گزینه ها

قابل شکل پذیر – می تواند به هر نوع شکل قالب شود

دسترسی راحت – به راحتی در دسترس است

سخن پایانی

استفاده از جعبه های کارتنی همیشه برای ارزان بوده و بهترین ابزار برای بسته بندی است. با این وجود ضروری است که مارک ها به سراغ تولیدکنندگان کارتن بروند که بتوانند این مزایا را در طراحی بکار برند و ارتباط بیشتری با بسته داشته باشند.

شرکت صنعت کارتن در راستای احترام به مشتریان انواع کارتن های بسته بندی را در انواع سایزها و ابعاد به مشتریان عرضه می کند. برای خرید کارتن بسته بندی می توانید از طریق آنلاین و یا به صورت حضوری محصولات را در طول روز سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

نحوه ساخت کارتن بسته بندی

نحوه ساخت کارتن بسته بندی

نحوه ساخت کارتن بسته بندی

در این مقاله نحوه ساخت کارتن بسته بندی و مراحل کار کارتن سازی به صورت مختصر بیان می شود، برای آشنایی با این مبحث تا پایان با ما همراه باشید. کارتن به طور فزاینده ای در بسته بندی محصولات خوراکی از جمله مواد غذایی مایع مانند آب میوه و شیر استفاده می شود. از نسخه سنگین جعبه های کارتنی برای بسته بندی محصولات سنگین تر و جامد استفاده می شود. کارتن هایی که معمولاً در بسته بندی محصولات غذایی استفاده می شوند ، به طور سنتی از مقوا ساخته می شوند.

1- ساخت کارتن بسته بندی

در ساخت کارتن ، یک سری فرآیند متوالی در حال انجام است. این شامل ساخت تخته کاغذ می باشد. اولین مرحله در تولید کارتن ساخت مقوا است. در این فرآیند ابتدا تراشه های چوبی با افزودن مواد شیمیایی نرم می شوند. سپس تراشه های چوبی نرم شده به صورت تفاله ساخته می شوند. سپس مخلوط تفاله و آب از طریق دستگاه مجاز است. پالپی که بدست می آید سپس از طریق چند لایه فیلتراسیون ارسال می شود تا مواد ناخواسته از پالپ خارج شود. آب و کلر در طی این فرآیند غربالگری اضافه می شود. پس از آن تفاله ساخته می شود تا با برداشتن محتوای مایع از تفاله چوبی ، به شکلی از حصیر الیاف چوبی برسد.

سپس این الیاف خشک می شود تا تخته کاغذ جامد مورد نیاز را بدست آورید. پوشش با مواد ضد آب و سپس تخته کاغذ خشک با عبور از بین غلتک هایی که پلی اتیلن مذاب را روی صفحه کاغذ می پوشاند ، تحت فرایند افزودن پوشش ضد آب قرار می گیرد. این فرآیند برای چندین بار تکرار می شود تا اینکه یک لایه ضخیم از پلی اتیلن در بالای مقوا ایجاد می شود. این فیلم به عنوان لایه ضد آب عمل خواهد کرد.

چاپ و برش در این فرآیند ، مقوای روکش دار اجازه داده می شود تا از دستگاهی عبور کند که شامل ترکیبی از غلتک های چاپ و ابزار برش قالب است. ابتدا مقوا از غلطک های چاپ عبور می کند ، جایی که تصاویر و حروف مورد نیاز در بالای صفحه کاغذ چاپ می شوند. تخته چاپ شده سپس از طریق یک ابزار برش قالب عبور می کند ، جایی که مهر زنی کارتن در امتداد لبه ها اتفاق می افتد.

2- آب بندی کارتن های بسته بندی

جعبه های کارتن برش خورده سپس به دستگاه آب بندی منتقل می شوند ، جایی که جعبه های کارتن در امتداد درزها تا می شوند. سپس درزها گرم می شوند تا پوشش پلی اتیلن به شکل محکم تری بپیوندد. این در واقع آخرین مرحله در فرآیند تولید کارتن است. در کل مراحل تولید کارتن ، کیفیت محصول با بازرسی از ویژگی های مختلف بررسی می شود. در مرحله ایجاد خمیر کاغذ ، مخلوط پالپ باید از نظر رنگ صحیح و تراکم فیبر بررسی شود. برخی از اقدامات مانند عرض ، ضخامت و تراکم الیاف مقوا به طور مداوم بررسی می شود.

 ابزار اندازه گیری به عنوان بخشی از دستگاه پردازش متصل است و در صورت وجود انحراف در اندازه گیری ها از استانداردهای تعیین شده ، مقوا اجازه نمی دهد که به فرآیند بعدی برود. با توجه به فرآیند تولید کارآمد ، ضایعاتی ای که از این فرآیند تولید می شود بسیار کم است. فرآیند تولید کارتن طی چندین سال گذشته هیچ تغییر عمده ای نداشته است زیرا فرآیندهای مختلف استاندارد شده اند و برای تولید کارتن های با کیفیت کالیبره شده اند.

برای خرید کارتن بسته بندی می توانید از صنعت کارتن که اولین شرکت تولید کننده کارتن ها در ابعاد مختلف می باشد و از بهترین متریال ها برای ساخت آن ها استفاده می کند محصول خود را سفارش دهید.

نکاتی درباره بسته بندی صحیح و اصولی

نکاتی درباره بسته بندی صحیح

بسته بندی صحیح را می توان بسته بندی محصول در یک کارتن یا ظرف دانست تا به شکلی ایمن و مورد نیاز به بازار برسد. بسته بندی به روند طراحی و ایجاد پوششی برای نگهداری و محافظت از محصول در برابر هرگونه آسیب و همچنین به عنوان یک ابزار تبلیغاتی اشاره دارد.

بسته بندی شامل پوشش مناسب محصول به منظور ذخیره سازی و حمل و نقل است و شامل طراحی محصول ، شناسایی مارک ، محافظت از محصول و مناسب ساختن آن برای استفاده ، نگهداری و استفاده از آن است.

هدف اصلی بسته بندی اطمینان از ایمنی است و بسته بندی ابزاری برای بازاریابی است که تضمین کننده تبلیغ محصول ، مارک تجاری ، برچسب گذاری و موارد دیگر است.

نتیجه بسته بندی صحیح

بسته بندی قسمت مهمی از مدیریت لجستیکی است که نه تنها محافظت از وسایل را تسهیل می کند ، تا اطمینان حاصل کند که کالا در شرایط صحیح به مقصد می رسد بلکه حمل و نقل ، جابجایی و نگهداری مناسب را نیز تضمین می کند.

امروزه بسته بندی محصول نقش مهمی در افزایش فروش شرکت دارد. همچنین به دلیل سطح بالای بهداشت و همچنین تمایز محصول این شرکت از محصولات مختلف موجود در بازار ، اهمیت پیدا کرده است. بنابراین ، هرچه بسته بندی بهتر باشد ، این شرکت فروش بیشتری خواهد داشت.

هدف از بسته بندی اصولی

بسته بندی صحیح و اصولی بر روی طراحی و ظاهر محصول تمرکز دارد که باعث جذابیت آن می شود. بنابراین ، بسته بندی شامل عمل پوشاندن کالا یا وسیله برای محافظت از آن در برابر هرگونه آسیب است و به گروهی از فعالیت ها اشاره دارد ، که شامل طراحی پوشش مناسب برای محصول است ، که نه تنها محصول را ذخیره می کند و از آن محافظت می کند. هر گونه آسیب ، بلکه با ظاهر و اصرار مشتری را به خود جلب می کند.

کارتن های بسته بندی شرکت صنعت کارتن

کارتن های بسته بندی شرکت صنعت کارتن شامل کارتن ها دو لایه، کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در هر سایز و ابعادی قابلیت سفارشی شدن دارند. برای خرید کارتن بسته بندی شرکت صنعت کارتن می توانید به دو صورت حضوری و آنلاین محصولات خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. شایان ذکر است که از بهترین مواد اولیه استاندارد برای ساخت این کارتن ها استفاده می شود.

معرفی صنعت بسته بندی

معرفی صنعت بسته بندی

معرفی صنعت بسته بندی

صنعت بسته بندی یکی از صنایعی است که سود بالایی کسب می کند و برای کسانی که سرمایه محدودی دارند بازدهی کلان با هزینه اندک ایجاد می کند.

آینده امیدوار کننده دنیای بسته بندی و همراهی آن با بخشهای مختلف تولیدی ، خدماتی و بهداشتی انگیزه اصلی بسیاری از کشورها ، سازمانها ، شرکتهای چندملیتی و شرکتهای سر و کار با دنیای بسته بندی برای ایجاد صدها مرکز تحقیق و توسعه بوده است. آنچه کشورهای در حال توسعه از محصول ملی خود به تحقیقات علمی اختصاص می دهند ، که بیش از 0.4٪ نیست ، در مقایسه با محصول ملی عظیم کشورهای صنعتی و حیا این محصول به کشورهای در حال توسعه بسیار ناچیز است.

اهمیت بسته بندی در هر سطح در تأثیر مثبت آن بر حجم کل تقاضا برای کالای خاص یا حجم تقاضا برای کالایی است که هر تولید کننده در رابطه با رقبا تولید می کند و کاهش هزینه ها با به حداقل رساندن اتلاف ، فساد و سهولت رسیدگی امکان پذیر خواهد بود.

نقش صنایع بسته بندی

صنعت بسته بندی در تغییر عادات خرید مصرف کنندگان ، یا به عبارت دیگر ، پاسخ به تحولات اجتماعی و اقتصادی مصرف کنندگان ، نقش دارد. تولیدکنندگان در هنگام طراحی بسته بندی هر کالایی به همان اندازه که در طراحی خود کالا نیز تلاش می کنند ، تلاش زیادی می کنند.

خاطرنشان می شود که بسته بندی کالاها دیگر فقط به کالاهای مصرفی محدود نمی شود ، بلکه به بسیاری از محصولات مانند محصولات کشاورزی که در حال حاضر در بازارهای فروش مستقیم با بسته های ویژه به بازار عرضه می شوند ، گسترش یافته است.

تعریف بسته بندی

بسته بندی پروسه ای است که در آن محصولی برای قرار دادن ، حمل و نقل ، جابجایی و تحویل با قرار دادن محصول بسته بندی شده در کارتن ها یا ظروف بزرگ تهیه می شود. بسته بندی محصولات با توجه به ماهیت آنها انجام می شود. هدف از این کار جلوگیری از هرگونه آسیب ، نشت ، شکستگی ، سرقت و غیره این محصول و سازماندهی و حمل آن به راحتی در حین حمل و نقل است.

معنی صنعت بسته بندی شامل فرآیند بسته بندی محصول در کارتن یا ظرف ، به منظور محافظت است. بسته بندی فرآیند ایجاد درپوش برای محصولی است که برند را مشخص می کند و همچنین ایمنی آن را برای ذخیره سازی و حمل و نقل تضمین می کند. این شامل بسته بندی و ذخیره محصول به روشی مناسب است. طراحی بسته ، برچسب زدن و تبلیغات فروش از جمله اهداف بسته بندی می باشد.

مزایای بسته بندی مناسب

صنعت بسته بندی روشی بازاریابی برای قرار دادن محصولات در بسته بندی های جذاب است. این کلیه فعالیتهای طراحی و توسعه یک ظرف مناسب برای محصول را پوشش می دهد ، به طوری که ایمنی آن را در کنار ظاهر تضمین می کند. این بسته مصرف کننده را از اطلاعات مورد نیاز ماده یا جز محتوای آن آگاه می کند. به گونه ای طراحی شده است که در وهله اول از طریق جذابیت توجه مشتری را به خود جلب می کند.

بسته محصول در فروش کل محصول در بازار نقش حیاتی دارد ، زیرا اولین چیزی است که مشتری متوجه می شود. بنابراین ، می توان گفت که بسته بندی به عنوان یک فروشنده بی صدا عمل می کند. برای خرید کارتن می توانید با بازدید از سایت شرکت صنعت کارتن و یا به صورت حضوری، به هر تعداد که نیاز داشته باشید، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

ویژگی های جعبه های بسته بندی اسباب بازی

ویژگی های جعبه های بسته بندی اسباب بازی

ویژگی های جعبه های بسته بندی اسباب بازی

جعبه های بسته بندی اسباب بازی باید دارای ویژگی های خاصی باشند به طوری که علاوه بر ایمن نگه داشتن بچه ها بتواند آن ها را نیز جذب خود کند و خاطره ای خوب برای  آن ها رقم بزند. در ادامه با ویژگی های جعبه های بسته بندی اسباب بازی بیشتر آشنا خواهیم شد.

استحکام جعبه های بسته بندی اسباب بازی

ضروری است که تمام بسته بندی های اسباب بازی ها محکم باشند و پاره و شکسته نشوند. در حین حمل و نقل ، بسته ها می توانند فشار ، پرتاب و چرخش زیادی داشته باشند که باعث آسیب دیدن اسباب بازی می شود. روکش های پلاستیکی و سخت می تواند اسباب بازی ها را در بسته بندی ایمن کند.

پلمپ بودن اسباب بازی ها

هیچ کس دوست ندارد اسباب بازی ای را که توسط شخص دیگری باز و یا دستکاری شده است خریداری کند. بنابراین ، مهم است که شرکت های تولید کننده اسباب بازی کالای خود را به گونه ای بسته بندی کنند که هیچ کس نتواند آن را بیرون بیاورد ، یا به آن آسیب برساند.

رنگارنگ و جذاب بودن اسباب بازی ها

طراحی عالی برای جذب مخاطب هدف است ، بنابراین طراحان گرافیک نقش مهمی در بسته بندی اسباب بازی های سفارشی یک محصول دارند. معمولاً قسمت پشتی دارای جزئیات محصول است ، در حالی که قسمت جلویی با اسباب بازی در موقعیت های واقعی و گرافیک جذاب رنگارنگ تر است.

انواع مختلف بسته بندی اسباب بازی موجود چیست؟

در این بخش با انواع مختلف بسته بندی اسباب بازی آشنا خواهیم شد.

بسته بندی مقوایی با ورق پلاستیک

نوع بسیار معمول بسته بندی اسباب بازی های سفارشی استفاده از مقوایی است که با تصاویر جذاب از اسباب بازی ، نام تجاری و جزئیات آن چاپ شده است. این اسباب بازی توسط ورق های پلاستیکی که در قسمت خالی کارتن ها چسبانده شده اند دیده می شود. این مشتری را قادر می سازد تا کالای داخل آن را ببیند و همچنین وزن کمی دارد. این نوع بسته بندی اسباب بازی به راحتی برای بچه ها باز می شود و همچنین رنگارنگ تر است.

کارتن ساده بسته بندی اسباب بازی

این نوع بسته بندی فقط با چاپ جعبه اسباب بازی و بدون ورق شفاف PVC انجام می شود. تمام جزئیات روی بسته آورده شده است و در هر دو قسمت به طور ایمن بسته شده است. مزیت آن این است که سازگار با محیط زیست است ، وزن کمی دارد و گزینه ارزانتری برای چاپ جعبه اسباب بازی سفارشی است.

کارتن بسته بندی شرکت صنعت کارتن

بسته بندی اسباب بازی ها می تواند بسته به نوع محصول و همچنین بودجه اختصاص یافته برای بسته بندی و نوع استفاده سازمان از پایداری و محیط انتخاب شود. با در نظر گرفتن همه این موارد و مخاطبان هدف ، انتخاب برای چاپ بسته بندی جعبه اسباب بازی سفارشی آسان تر است.

شایان ذکر است شرکت صنعت کارتن توانایی تولید و عرضه هر نوع کارتن از جمله جعبه های بسته بندی اسباب بازی را در هر سایز و ابعادی دارا می باشد. برای خرید کارتن اسباب بازی می توانید به دو صورت حضوری و آنلاین محصولات مورد نظرتان را سفارش دهید.

بازاریابی بسته بندی تفکر تمایز محصولات

بازاریابی بسته بندی تفکر تمایز محصولات

بازاریابی بسته بندی تفکر تمایز محصولات

با داشتن یک بازار به طور فزاینده اشباع ، تمایز یافتن از سایر رقبا دشوارتر می شود. برداشت های اول برای تعیین موفقیت یا عدم موفقیت محصول شما بسیار مهم است و بسته بندی همان چیزی است که مصرف کننده ابتدا می بیند. به همین دلیل ، بازاریابی بسته بندی برای رشد تجارت شما ضروری است.

از آنجا که محبوبیت بسته بندی در حال افزایش است ، تأمین کنندگان در حال حاضر انواع مختلفی از ساختارها و گزینه هایی مانند لوکس بودن ، پررنگ ، جذاب ، نوستالژیک ، ترد و موارد دیگر را برای کمک به مشاغل انتقال پیام محصول خود قبل از باز شدن بسته ، سرپرستی کرده اند. ایجاد بسته بندی موثر نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد ، اما اگر درست انجام شود ، پاداش تلاش های شما قابل توجه خواهد بود.

اهمیت بازاریابی بسته بندی

بسته بندی محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. عملکرد اصلی بسته بندی جلوگیری از آسیب هنگام حمل محصول از تولید کننده به فروشگاه و سپس از فروشگاه به خانه است. به عنوان مثال بسته بندی یک محصول غذایی ، این کالا باید به اندازه کافی مناسب بسته بندی شود تا هنگام حمل و نقل سالم بماند و سپس در خانه شخصی ، در قفسه یا یخچال نگهداری شود. انتخاب کاغذ ، پلاستیک ، آلومینیوم یا برخی مواد دیگر از اهمیت بالایی برخوردار است ، زیرا به بازار عرضه محصول به معنای آن است که همچنین باید عالی به نظر برسد.

شما واقعاً نمی توانید اهمیت بسته بندی را در بازاریابی نادیده بگیرید. این امر پیوند شکل و عملکرد ارائه شده در یک بسته زیبا است که برای جلب مشتری در خرید محصول و سپس ادامه خرید آن طراحی شده است. بخشی از این امر این است که می بایست مشتریان نه تنها خرید کنند بلکه محصولات را به دوستان و خانواده خود نیز توصیه کنند. با دقت تمام جنبه های بازاریابی محصول را در نظر بگیرید تا نتیجه آن سودآوری بیشتر باشد.

کارتن بسته بندی شرکت صنعت کارتن

شرکت صنعت کارتن  به عنوان یک تولید کننده پیشرو در کارتن های بسته بندی ، می تواند از طراحی اولیه تا رساندن بسته بندی سفارشی به درب منزل شما تخصص داشته باشد. با نرخ های مقرون به صرفه و طیف گسترده ای از گزینه های قابل تنظیم ، شما این فرصت را دارید که ایده های خود را بدون صرف هزینه های گزاف عملی کنید. برای خرید کارتن های باکیفیت می توانید به دو صورت حضوری و آنلاین از شرکت صنعت کارتن اقدام نمایید.

 بازاریابی موثر بسته بندی عنصری حیاتی است که دست در دست محصولات خارق العاده شما قرار می گیرد. اکنون با توجه به اینکه بازاریابی بسته بندی اصلی ترین هدف بسته بندی محصول است ، انتظار می رود با افزایش تقاضا برای بسته بندی محصول ، رشد بیشتری داشته باشد.