چگونه می توان مشتریان را عاشق بسته بندی خود کرد؟

چگونه می توان مشتریان را عاشق بسته بندی خود کرد؟

چگونه می توان مشتریان را عاشق بسته بندی خود کرد؟

اگر بسته بندی از نظر دید ضعیف باشد ، احتمال زیادی وجود دارد که محصول شما مورد توجه مشتریان و مصرف کنندگان قرار نگیرد. غالباً ، شخص براساس اولین برداشت و تجربه کلی بسته بندی خرید می کند.

به همین دلیل ، به عنوان یک تجارت الکترونیک و صاحب مشاغل ، توجه به جنبه های زیر بسیار توصیه می شود. وقتی نوبت به جذب شدن به یک محصول می رسد ، 70٪ از اولین برداشت به بسته بندی بستگی دارد.

طرح

وقتی نوبت به طراحی جعبه بسته بندی می رسد ، باید به بسیاری از جنبه های مختلف توجه کنید. اول و مهمترین مرحله ، شما باید شکل را در نظر بگیرید. جعبه های مربع و مستطیل معمولاً بسیار رایج هستند. سعی کنید خارج از چارچوب فکر کنید.

جدا از طراحی ، تجربه مشتریان را در نظر بگیرید.

شما باید در نظر بگیرید که چه جنبه ای از طراحی باعث می شود مشتری بسته بندی را بپسندد و جذب آن شود.

سعی کنید از عناصر حسی مانند استفاده از رنگهای خاص برای ایجاد واکنشهای خاص به مغز انسان استفاده کنید (به عنوان مثال ، از رنگ سبز بیشتر برای محصولات طبیعی و ارگانیک یا سفید و سیاه خالص استفاده کنید تا جلوه ای مینیمالیستی و مرموز ایجاد کند).

از دیگر عناصر حسی قابل اضافه شدن می توان به صدا و بو اشاره کرد. شما می خواهید مشتریان خود را قبل از رسیدن به محصول ، ایجاد یک تجربه ماندگار و دلیلی برای به اشتراک گذاشتن آنها در رسانه های اجتماعی خود ، یک تجربه کامل کنید.

فرایندهای اضافی دیگر

مزایای فرایندهای اضافی مانند Special Die Cut ، Foil Stamping ، Embossing یا De-Bossing ، Spot UV و غیره را در نظر بگیرید. با کمک این عناصر ، بدون ایجاد هیچ گونه تلاش و هزینه اضافی ، می توانید احساس لوکس تری به محصول دهید. علاوه بر این ، این می تواند کمک کند تا بسته بندی محصول شما نیز جلای بهتری داشته باشد.

درج های بسته بندی و تبلیغاتی

درج های بسته بندی راهی است که از طریق آن می توانید مشتری را غافلگیر کنید. با کمک معاملات مختلف ، تخفیف ها یا یادداشت های تشکر شخصی. می توانید احساس حسن نیت ایجاد کنید. علاوه بر این ، تقسیم کننده های بسته بندی همچنین می توانند به چینش منظم محصولات شما کمک کنند. بدون وجود این محصول مستعد آسیب دیدگی است و قرار دادن محصول خوشه ای جذاب نخواهد بود.

خدمات خاص

خدمات مشتریان استثنایی در درجه اول و مهمترین کار در تجارت الکترونیکی است. با اطمینان از شفاف بودن مشتری نسبت به محصول و رضایت کامل از تجربه قبل از دریافت کالای خود ، آنها را برای مثبت سازی تنظیم می کنید و عشق به بسته بندی و محصول را حتی برای آنها راحت می کنید.

آیا به دنبال طراحی جعبه های بسته بندی خود و ارائه بهترین تجربه برای مشتریان خود هستید؟ از کمترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت خدمات از طراحی اولیه تا تولید نهایی ، محصولات کارتن صنعت را بررسی کنید. برای خرید کارتن بسته بندی می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین از این شرکت سفارش های خود را سریع ثبت نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات خود را دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *