خرید کارتن ارزان

برای خرید کارتن ارزان می توانید به سایت شرکت صنعت کارتن مراجعه نموده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

صنعت کارتن سازی یکی از مهم ترین صنایعی است که به سرعت در حال رشد است چون بسیاری از موسسات تولیدی به بسته بندی محصولات خود متکی هستند، بنابراین تقاضای زیادی برای این محصول در بازارهای جهانی وجود دارد.

شرکت صنعت کارتن اقدام به تولید کارتن های ۳ لایه و ۵ لایه با کیفیت بالا نموده است. این شرکت طبق سفارش و نیاز افراد محصولات سفارشی آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل آنان می دهد. این شرکت بسیاری از بخش ها مانند کارخانه های مواد غذایی، کارخانه های تولید مواد دارویی و آرایشی، شرکت ها و کارخانجات شیمیایی، فروشندگان میوه و همچنین کارخانه های تولید دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی و لوازم خانگی، مواد شوینده و صابون را هدف قرار داده است و کارتن های مورد نیاز آن ها را به صورت عمده تولید می کند.

خرید کارتن های باکیفیت و قیمت مناسب در صنعت کارتن

هدف شرکت تولید کارتن های با کیفیت بالا برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون محصولات مقوایی توسط بخشهای هدف می باشد. این در تمام مراحل تولید از جدیدترین خطوط تولید استفاده می کند و خط دنده اتوماتیک از چندین دستگاه متصل شده و کارتن 3 لایه و 5 لایه را تولید می کند. کارتن های چند لایه قدرت مقاومت در برابر ضربات و مقاومت در برابر پارگی را دارد و کارخانه کارتن در زمینه تولید و تولید این نوع کارتن ها بسیار فعال می باشد. توجه به نیاز مشتری فرایند چاپ بر روی کارتن ها با کیفیت بالا انجام می شود.

صنعت کارتن یکی از صنایع مهم و کاربردی محسوب می شود. بیشتر شرکت های تولیدی به دلیل مقاومت کارتن های چند لایه در برابر مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر پارگی، به بسته بندی بندی محصولات خود روی می آورند. در شرکت صنعت کارتن انواع کارتن های چند لایه با اشکال مختلف و همچنین ضخامت مورد نیاز مشتریان ساخته می شود. این شرکت در راستای عرضه مستقیم محصولات خود امکان ارسال محصولات خود به سراسر کشور را فراهم کرده است. به طوری که مشتریان پس از ثبت سفارش محصولات مورد نظر خود می توانند آن ها را در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرند. برای خرید کارتن تهران می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی محصولات خود را سفارش دهید.  برای ثبت سفارش تلفنی می توانید با شماره 09123804968 تماس بگیرید.

خرید کارتن ارزان از شرکت صنعت کارتن

برای استعلام قیمت کارتن ها ابتدا باید ابعاد کارتن و همچنین نوع کارتن را به شرکت کارتن سازی اطلاع دهید. شرکت صنعت کارتن امکان استعلام قیمت کارتن را به صورت آنلاین فراهم کرده است و می توانید از بخش محاسبه آنلاین قیمت کارتن این کار را به راحتی انجام دهید. این سیستم هوشمند قیمت گذاری این امکان را برای شما به وجود می آورد که قیمت کارتن در لحظه تعین شود و به راحتی آن را با سایر شرکت ها مقایسه نمایید. برای خرید کارتن ارزان می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش خود را انجام دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را درب منزل و یا مکانی که شما مشخص می کنید تحویل بگیرید.