بسته بندی: لمینیت مات بهتر است یا براق

بسته بندی: لمینیت مات بهتر است یا براق

بسته بندی: لمینیت مات بهتر است یا براق

قبل از اینکه طراحی بسته بندی خود را نهایی کنید لزوماً لمینیت ها به طور کامل مورد بحث قرار نمی گیرند. گاهی اوقات این منجر به تصمیم گیری سریع می شود که لزوما به درد بسته بندی و محصولات شما نمی خورد.

در واقع ، لمینیت باعث می شود تا محصول آماده شود تا به دست مصرف کنندگان برسد. اطمینان از سازگاری انتخاب ورقه ورقه با طرح های هنری و رنگ های شما برای طراحی نهایی بسته بندی شما بسیار مهم خواهد بود.

خواه روی سطح کیسه کاغذی ، جلد کتاب ، برچسب یا کارتن بسته بندی اعمال شود ، لمینیت همیشه جلوه های بصری و لمسی محصول را برجسته می کند. همچنین به عنوان یک لایه محافظ برای مقاومت در برابر خراش و آسیب های غیر منتظره به طرح بسته بندی شما عمل می کند. در حالی که مجموعه ای از گزینه های ورقه ورقه وجود دارد ، اولین قدم برای تصمیم گیری شما انتخاب لمینیت مات یا براق است. این گزینه های ورقه ورقه ای شما را محدود می کند تا تصمیم نهایی شما یک تصمیم آسان باشد.

لمینیت مات چیست؟

ساده ترین راه برای دیدن لمینیت مات مشاهده نحوه بازتاب نور از سطح است. لمینیت مات خیلی کم یا تقریباً هیچ نور را منعکس نمی کند و ظاهری کاملاً صاف و گود به سطح می دهد.

لمینیت مات نیز در لمس تقریباً نرم احساس می شود و این گزینه ای عالی برای بسته بندی است که قصد دارد تجربه تعاملی تری باشد. به عنوان مثال ، هنگام مشاهده ورقه ورقه مات بر روی نمونه یا نمونه اولیه ، توجه به نحوه نمایش رنگ ها مهم است. لمینیت مات می تواند رنگ ها را صاف کند و باعث می شود با عمق کم رنگ تر ، کمی گنگ تر به نظر برسد. این اغلب برای بسته بندی های لوکس برای به تصویر کشیدن ظاهر و احساس مدرن و پیچیده استفاده می شود.

لمینیت براق چیست؟

در مقابل لمینیت مات ، براق بودن در اثر تابش نور از سطح ، از کیفیت براق برخوردار است. بنابراین تأثیر آن نشاط ، کنتراست بهتر تصویر و عمق رنگی پررنگ تر است. کیسه ها و مجلات لمینیت براق توجه را به خود جلب می کنند. از این نظر ، می توان آنها را نسبت به همتایان مات خود پر زرق و برق دانست.

به همین دلیل ، آنها ممکن است به خوبی برای بروشورها ، عکس های روی جلد و جعبه های عطر مناسب باشند. اگر نام تجاری شما در تلاش است تا احساس روشن تر و جوانی تری برقرار کند ، لمینیت براق احتمالاً گزینه ایده آل شماست. لمینیت براق باعث افزایش و درخشندگی رنگ های شما می شود که باعث می شود بسیار تعریف شده و با جزئیات بیشتری روبرو شوند.

کدام یک برای شما مناسب است؟

پاسخ به اینكه كدام یك از آنها بهتر است باید با این عنوان که برای چه استفاده می شود برای انتخابی آگاهانه نام برد. همانطور که در بالا بحث شد ، هرکدام موافقان و مخالفان خود را دارند. بسته به برنامه کاربردی ، اشکال ممکن است برای شما مهم نباشد یا جزئی باشد.

در واقع ، شما می توانید سناریوی بهترین هر دو نوع را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، استفاده از یک ورقه مات روی یک برچسب براق می تواند اسکن بارکد را آسان تر کند و به کاربران اجازه می دهد تا در صورت بروز چنین نیازی ، روی آن دست نویسی کنند. برخی ممکن است لمینیت مات را خسته کننده بدانند. با این حال ، افزودن لمینت براق بر روی یک برچسب مات می تواند یک پاتینای براق و ظاهر پیچیده تری را به بسته بندی شما ارائه دهد.

در صورتی که می خواهید در مورد گزینه های کارتن های بسته بندی بیشتر بدانید، برای اطلاعات بیشتر با متخصصان صنعت کارتن تماس بگیرید. این شرکت انواع کارتن های بسته بندی را تولید می کند. برای خرید کارتن های تولیدی این شرکت می توانید به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *