نکات مربوط به اسباب کشی و نقل و انتقال

آشنایی با مراحل تست کیفیت کارتن

نکات مربوط به اسباب کشی و نقل و انتقال

در این مقاله نکات مربوط به اسباب کشی و نقل و انتقال مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید یک اسباب کشی راحت و بدون مشکل داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید.

با کمی برنامه ریزی ، روز اسباب کشی می تواند بدون استرس باشد. نکات زیر راه حل ها و پیشنهادهای ساده ای را برای موانع معمول خانواده ها هنگام جابجایی با آنها ارائه می دهد.

آماده سازی برای اسباب کشی

روزها (یا هفته ها) قبل از انتقال روز وقت بگذارید تا مطمئن شوید که آماده هستید. تلاش در هنگام فرارسیدن روز ناامیدی شما را نجات می دهد. از شر آشفتگی های غیرضروری خلاص شوید. هرچه بیشتر زباله ها را دور بریزید.

در نظر بگیرید که آیا منطقی است که خودتان اسباب کشی کنید یا اینکه افراد بیشتری را استخدام کنید. هزینه و زمان موجود خود را در نظر بگیرید. ممکن است بتوانید برای وسایل بزرگتر (مانند مبلمان و لوازم خانگی) یک شرکت استخدام کنید و بقیه کارها را خودتان انجام دهید.

جابجایی به طور معمول بیش از آنچه پیش بینی شده طول می کشد. زمان اضافی را در برنامه خود قرار دهید.

هنگام بسته بندی کارتن ها ، آنها را بیش از حد بارگیری نکنید. یک اشتباه رایج استفاده از کارتن های بزرگ برای بسته بندی بسیاری از وسایل است. هرچه کارتن سنگین تر باشد ، جابجایی آن دشوارتر است و احتمال خراب شدن ته کارتن بیشتر است. وزن کارتن ها نباید خیلی سنگین باشد. اگر نمی توانید یک کارتن را به راحتی بلند کنید ، این یعنی بسیار سنگین است.

بسته بندی وسایل هنگام اسباب کشی

هنگام بسته بندی وسایل را با دقت بسته بندی کنید. برای جداسازی و محافظت از وسایل شکننده ، از روزنامه ، کاغذ بسته بندی ، بسته بندی کف یا بالشتک حباب استفاده کنید و هر مورد را جداگانه بسته بندی کنید. از مواد بسته بندی اضافی برای پر کردن فضای خالی کارتن استفاده کنید تا اسباب کشی به حداقل برسد. بشقاب و چینی را به صورت عمودی بسته بندی کنید تا وسایل را روی هم قرار دهید. می توانید کیت های بسته بندی مخصوص مخصوص وسایل شکننده مانند لیوان و ظروف را پیدا کنید.

خرید کارتن بسته بندی

اگر در حال بسته بندی وسایل خود هستید ، کارتن های مورد نیاز خود را تهیه کنید. برای خرید کارتن می توانید سفارشات خود را به صورت آنلاین از طریق سایت صنعت کارتن ثبت نمایید. کارتن های تولیدی این شرکت شامل موارد زیر می باشد.

کارتن های کوچک برای کتاب ، عکس ، اسباب بازی و برخی از ظروف آشپزخانه مناسب هستند.

کارتن های متوسط ​​برای ظروف آشپزی و برخی از لوازم خانگی و همچنین وسایل شخصی مانند کفش و اسباب بازی به خوبی کار می کنند.

کارتن های بزرگ و کارتن های بسیار بزرگ برای وسایل سبک ، بزرگ مانند لوستر و بالش و همچنین ژاکت ، کت ، پتو ، روتختی و ملحفه ایده آل هستند.

کارتن های سنگین در اندازه های مختلف ، کارتن های کمد لباس برای بسته بندی لباس روی آویزها و کارتن های مخصوص تلویزیون وجود دارد.

مواد بسته بندی محافظتی یک امر ضروری است. به دنبال کاغذ بسته بندی ، کف بسته بندی ، بالشتک حبابی ، لوازم ظروف و ظروف شیشه ای و همچنین بسته بندی نوار و نوار بسته بندی باشید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *